| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také děkuji zakladatelce za toto téma. Jsem 32+6tt, třetí porod a strašně se bojí, u prvního jsem se nebála, druhý porod po dvou letech, to už jsem se bála a třetí porod po pěti letech a opravdu se bojí. Jinak porody vcelku dobrý, první dlouhý, druhý třetinový, nebojím se bolesti, jako možných komplikací. Mimiska v břichu mám ještě otočenýho hlavou nahoru, tak doufám, že se otočí, protože oba kluci měli 4.0kg při narození. Musím říct, že se snažím na to nemyslet, protože až to přijde, tak to musí ven, tak doufám, že to dobře všem dopadne. Když někde o tom mluvím, že mám strašný strach ze třetího porodu, tak si kde kdo klepe na čelo, asi si myslí, že jsem zralá na psychiatra a těhu hormony mě ničí. JSem ráde, že nejsem sama. Držím pěsti všem. :-):-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.