| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, mám ty pocity podobné. Na jednu stranu jsem ráda, že odpadne denní dojíždění, ale na druhou.... smutno a taková vnitřní jistota padne asi nejen jí ale i mě (teď vše více prožívám:-) )přece jen už tam chodí 4rokem, všechno zná, my známe všechny, vycházíme v pohodě. Sama mi dneska říkala, že asi bude plakat jak tam půjde naposledy (asi budu brečet s ní:-) ). Teď ji mám na ATB doma,ale v pátek se tam chci stavit, ať předá všem kytičky a nějakou maličkost, dokud tam jsou všechny. Je sice přihlášená pak ještě 14dní v červenci, ale to už nebývají všechny učitelky apod.
Leonie, taky to budeš za rok prožívat:-) nákup aktovky, školu, jaká bude učitelka, jaký bude nový režim :-)
Jinak holky, no kynu a to teď doslova. Břicho ani tak nemám, ale mám už nahoře 7kg a teď přibírám co kilo to týden. Tak snad je mimko v pořádku. Sára se těší, ale nějak extrémně to neprožívá. Jak je léto, tak musím říct, že to utíká mnohem lépe než u Sáry v zimě...spíše to frčí než utíká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.