| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Píšu tu, protože se samozřejmě o něj bojíme a taky nám leze na nervy jeho věčné stěžování zabalené do "našich pitomých nápadů". Doufám, že ho (ani sebe) nepoškodím, jde mi jen o radu (a sdílení ~f~ ).
Má hrozně nateklé nohy, sotvaže chodí, stěžuje si na bolest, má v rodině cukrovku - ale proboha nic, NIC se sebou nedělá. Akorát si stěžuje - na nás (myšleno já a mamka) a nestíhá se věnovat mému prckovi, ačkoliv by rád - to jsou ty naše nápady, např. výlety, on to neuchodí, odveze nás, ale s těmi řečmi, no pruda!!
A pak jde druhý k dr. a po návratu se pyšní, že mu tlak vyšel skvěle, že on je "jako zamlada", prý zdravý, až se doktorka sama diví - jeho slovy: ona je naštvaná, že na mě nic nemůže najít.
Tak si myslíme, že on jí nic neřekne.. Což je zapírání problému. Máme vůbec nějaké právo do toho vstupovat, třeba mamka že by sama řekla té dr? /té praktické, chodí tam oba, no pokud by k tomu vůbec sebrala odvahu../

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.