| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dej do oběhu ty nové a za chvíli budou stejně bílé všechny :-) Mě se pleny vybělit nepodařilo, zkoušela jsem sodu,kyselinu citronovou (přímo tady byl jednou návod na lázeň z ní, okopírovala jsem si to a uložila.do 7l hrnce dám asi tak půlku vody (aby se tam vlezly ještě plíny) a do toho 100-150 g kyseliny, přeivedu k varu, dám tam plíny a nechám přes noc. Když nemám čas tak i kratší dobu, třeba hodinu. Bambusky přes noc nedávám nikdy), savo, vyvářet, sušit na slunku-právě než se narodilo mé 3.tí miminko a já dokupovala další pleny, takže jsem měla to srovnání, ale nepovedlo se, ale párkrát jsem vyprala ty nové a člověk to už ani nepoznal, které jedou už 3.tí dítě a které ne.
Z toho sušení na slunku mám ale nejlepší pocit, myslím, že přes léto se mi zdají opravdu bělejší, také, když jsem přestala prát ve slizu a přešla jsem na komerční prášek, tak se mi to zdá také o stupínek lepší...Ovšem stejně to není na to, abych vybalila plenkovou výbavu někde u plenky, která září novotou a používá se jen jako umblinkávací. Stále ale mají odstín bílé, na druhou starnu, ta bílá vypadá tak nějak přirozeně :-)...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.