| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já šla k prvnímu porodu s tím, že epi určitě nechci, že chci rodit přirozeně. Po dvou dnech vyvolávání jsem chtěla epidurál, když jsem šla na sál. Ovšem anesteziolog byl zrovna u jiné rodičky, než dokončil práci, malej byl venku ~t~. Takže jsem si uvědomila, že to, co jsem si myslela, že nepřežiju a bude trvat celou noc, byl rozběhnutý porod a na tři zatlačení byl mrňous venku. Jak tu už zaznělo, nejhorší bylo šití. Hodinu a třičtvrtě a i když jsem dostala znecitlivující injekce, prostě to bolelo jak sviňa!! Ono asi záleží kde se šije, takový sešívaný čípek je teda lahoda.

Další dva jsem rodila už bez vyvolávání, doma mi odtekla voda, malá od prasknutí 8,5 hodiny, nejmladší cca 5 hodin. A dalo se to zvládnout, člověk už ví do čeho jde i když se mi zdálo, že to bolí trochu víc.

Podle mě neřeš jestli epi ano či ne, rozhodneš se na místě. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.