| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele, fakt to není sranda a pak i na tvojí psychiku, představ si i variantu, že vám to tam at´ už je to kdekoliv, nebude klapat, neshodnete se na něčem zásadním, věci nebudou tak, jak jsou naplánované a vztah bude na ztroskotání. Co budeš dělat? Jaké jsou záložní varianty pro tebe a děti? Jaké budeš mít jistoty? Jak se tam odtud dostaneš, když se třeba stane neštěstí a manžel umře?

....já jsem možná psychopatka, ale tohle prostě v sobě vždy řeším. My jsme vždy byli ošetření nějakou smlouvou, která nás vázala k ČR. Věděla jsem, komu tady mohu zavolat. Ony totiž, určitě už jsi sama pracovala a víš, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A to je takové pravidlo asi všude. Je fajn mít hezké vyhlídky, i my je ted´ do Číny celkem máme, tak zoufale asi manžela chtějí, že mu zatím ochotně podepíší všechno. Když jsme šli na Slovensko, kam ho taky tak strašně chtěli a potřebovali a naslibovali hory doly i s Horákama, tak za rok se změnilo vedení a za dalšího pul roku znova a za 4 roky se změnilo vedeni 4x a už těm co byli druzí bylo naprosto jedno a ukradené, za jakých slibu a podmínek jsme tam šli a co máme ve smlouvě. Ono je to snadné řici, tak já novou smlouvu nepodepíšu. Tak oni ti řeknou běž. Když nemáš děti, tak třeba i jdeš, ale když musíš odvléci zase někam celou rodinu, protože jsi šel do kraje s nízkou nezaměstaností, nemužeš čekat, že tě tam vezmou všema 10, ale že se spíš zase budeš harcovat někam jinam a každé nové místo znamená řešení a finanční zázemí viz. muj první popis.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.