| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky

Luci doufám,že tě Stázinka nenechá dlouho čekat. Ty poslední dny jsou fakt na budku a rodina to nijak neulehčuje. Přeju Ti, aby se Stázinka vyklubala co nejdřív a hlavně, aby všechno bylo v pořádku!!! Už se moc těším na nové miminko tady a moc tě obdivuju, že jsi šla do třetího s tvým zdravotním stavem a poté, co sis užila s klukama při těhu a po něm!! ~g~

Gerbi tak ať jste brzo zdraví všichni zase a můžete řádit. Seš dobrá, že vedeš mimicvičeníčko!!

Kim moc ti přeju, že si děti tak užíváš!!! Je super, že jste takhle pořád někde a umíš to tak zorganizovat, aby jste byli všichni spokojení!! ~R^

Kino vám závidím, taky jsem se těšila že půjdem na upíry, ale marodný všechny tři děti nechcu babičce nechávat...a já se pořád snaží douzdravit, ještě nejsu ok..tak uvidíme, jestli se ještě na upíry dostanem. Bonda jsem už viděla doma, a líbilo se mi!

Mějte se všichni krásně!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.