| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koupila bych v nějakém výprodeji, akci, ale opravdu kvalitní - je opravdu velký rozdíl mezi čč a kvalitní čč jsou k nezaplacení...(př.ekorodina - měla výprodej i prezentačních kusů)
Ty nej jsou po nás, třeba známí ani nevěděli a měli doma ještě nerozbalené balíky čč(tehdy se ještě nakupovala výbava hodně dopředu atd., však možná ještě pamatujete ty časy, kdy se stávala fronta na banány a pod.)
Kikko lux - no ty už bych nekoupila - jsou lepší než nějaké za 19 - 23 Kč
Kikko bambus - výborné, ale pokud se perou víc jak na 40 tak zhrubnou a srazí se, ovšem tím jsou víc savé - takže u nás i přes tuto vadu jsou v každodenním použití víc jak rok
Libštát extra kvalita - mám jen jednu - byla jsem zvědavá, jaké jsou - jinak po 4 dětech + to co jsem nakoupila jako novinky, abych odzkoušela - kupovat nemusím, stále ji poznám, i když nemá štítek výrobce - volila bych je daleko raděj než kikko lux
No a pak Imse vimse - švédské - škoda jen, že je teď dělají 80x 80 - ze začátku jsou velké, ale zas vydrží celé plinkování a jsou 100g (vysvětlení gramáží je zde v deníčku pod logem diskuse)

Se šátkem neporadím - mám po sestře(naučila jsme se ho vázat až u 4. dítěte, u 2. teda úvaz na záda - 1.v šátku na zádech, 2. v babyvaku.....) - jen pozor na délku. Navštívila bych nějaký kurz a pak bych pouvažovala o značce a délce šátku a pak bych vyhledavačem skloubila ceny obojího - zase člověk musí myslet na poštovné....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.