| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímalo by mě, jaký máte názor na to, pokud podstupujete s menším dítětem (v našem případě necelé 3 roky) nějaký drobnější zákrok, trváte na vaší přítomnosti? A pokud vám to personál neumožní, nebo je v takových případech arogantní, stěžovali by jste si?

Tento týden jsem byla s dcerou v Jablonecké nemocnici na magnetické rezonanci, k tomu je nutná narkoza a napíchnutí kanyly. Do ošetřovny nastoupil pan doktor a řekl, jestli bych mohla jít za dveře, že napíchne kanylu. Řekla jsem, že bych ráda u toho byla, pak to zopakoval, já taky a zůstala jsem tam.

Dcera ležela klidně, pak začala trochu plakat, ale nijak se nekroutila, nesápala se po mně, já jsem tam v klidu stála. Jemu se to poprvé nepodařilo a řekl, že ho znervózňuju a ať jdu ven. Nechtěla jsem to nějak vyhrotit, tak jsem odešla. U druhé ruky se mu to podařilo, vyšel ven se slovy, že kdybych to nehrotila, bylo by to dřív.... Možná jsem tam měla zůstat a vybojovat si to, nevím, každopádně jsem byla a ještě jsem naštvaná.

Choval se arogantně a já uvažuju o stížnosti.

Celé to na mě vyznělo tak, že on tam z principu rodiče nechce a rozhodl se, že u toho nebudu. Pokud by šlo o případ, že se dítě nedaří napíchnout, to se sápe na rodiče, nebo to rodiče nezvládají, tak prosím, ať je tam dítě samo, ale takto? Sestra mi potvrdila, že jiní lékaři s přítomností rodiče u takovýchto zákroků problém nemají, takže jde o konkrétní přístup tohoto doktora.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.