| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Jani Kristýnka je kouzelná.

Mikysku já bych asi jednala jako ty. Anička je alespoň ve světě už zběhlá a už není malá holka. :-) Přeji ať si to tam užije, pak písni.

Vysvědčení máme také za sebou, ale s oběma bojuji. :-( Zdenda si totiž myslí, že na prvním místě je počítač, pak hry, pak jídlo a pak dlouho dlouho nic a někde v dálce možná škola. Má to prostě na háku. Stále slyším jak u tatínka (který si je kupuje dárky) si pořád hrajou (jsou tam vždy ob víkend) a doma musí uklízet a učit se. Pořád volá tatínkovi jak se mu stýská a mě je z toho občas ~n~, ale jsou lepší dny a horší dny. No a Edit se pomalu ale jistě blíží k jeho názoru. Přitom si myslím, že se mají oba báječně a neváží si toho. Bojím se přitvrdit, aby to tady nenesly ještě hůř.

Jinak my na karnevaly nechodíme, nezvládám ten nápor lidí, tady v Praze je to masakr. Ve škole budou mít děti zítra ples, holky jako princezny a kluci jako princové. Tak se těším. Jelikož jsem doma budu to s pár maminkama organizovat. :-)

Holky je správné jak se dnes řeší šikana, vždy je lepší když si mohou rodiče vše vyříkat. A je dobře že je doba mobilních telefonů a emailů. Učitel se mnou pořád něco řeší přes mail, mám tak lepší přehled o tom co se děje ve škole a spoustu věcí takto řešíme i s rodiči.

Jinak se máme moc fajn a řeknu vám ty dnešní úřady... Už měsíc vyřizuju přerušení ŽL a to by jste nevěřili co je s tím starostí. ~o~

Pište pište...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.