| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ano, takhle zlobil od prvních příkrmů - tedy zlobil, jedl jen 3x denně - ráno MM, svačina žádná, nebo jen pár křupek, v poledne miska šlichtičky, svačina opět žádná, pak až večeře - miska kaše + MM na dokojení. K pití čistá voda... Na 5 jídel denně jsme v batolecím věku nedostali ani náhodou!!!!

Všechno, co jsem měla pro něj na svačinky - nejrůznější ovocné svačinky s jogurtem, zahuštěné kukuřicí nebo rýží, piškotky, rohlíky atp. snědli ostatní děti na hřišti - synek děsně rád krmil cizí děti...

Právě, že tohle je nepřenosná zkušenost - to pochopíš, až když to máš doma...

A upozorňuju, že já jsem právě ta ženská, která doma vaří, peče, všechno dělá ze základních surovin, aby to bylo domácí, dobré a zdravé - nekoupila bych knedlík, polotovar - to mám právě asi za trest.... jak já se těšila, že budu míchat ty tvarůžky a vyrábět pomazánky - ha ha - junior mi tohle nikdy ani neochutnal!

Jenom blbý těstoviny jsem ho učila jíst 2 celé měsíce!!!! než byl schopen je bez problémů zkonzumovat.... S ním byl problém i s pečivem - rohlík držel v ruce v kočárku třeba půl hodiny, pak ho to přestalo bavit a tak mi ho netknutný podal - ani si nekousnul....

Vyhladovět (tedy nenutit do jídla) jsem ho nechala, když byl malý (tak dvouletý?) - vydržela jsem to necelé 3 dny - pak přestal dávat i obvyklé množství mlíka (které měl 2x denně) a byl celkově strašlivě nervní, ukňouraný a protivný, začínal na něm být znát ten úbytek váhy... takže jsem to stopla...

Můj synek má, narozdíl od rozmlsaných dětí, moc rád syrovou zeleninu (nejí jen rajčata - asi že jsou příliš chuťově výrazná), schroupe i zelný list, miluje ryby, ale nemá rád a tedy nejí třeba žádné kupované sladké pečení - buchty, šátečky, šneky atp., ani žádné zákusky (výjimkou byla teď v posledním týdnu obyčejná makovka), pije takřka výhradně jen čistou vodu...

Bonbony a kupované sladkosti pořádně objevil až ve školce a stejně z toho skoro nic nejí... když mu dáš vybrat mezi brumíkem a mrkví, vybere si na 100% mrkev!
Taky nechápu!

Dost dlouho trvalo, než začal jíst i obyčejnou zmrzlinu - to začal téměř v 5-ti letech... do té doby si dával jen ten obyčejný kornoutek - nechutnal mu ani ten dražší-vaflový...

Holt se blbě narodil, no, měl se narodit v Africe, tak by mu bylo dobře....tam žádný jídlo není, tak to by pro něj bylo skvělý!~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.