| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kukuřice to znám. Synáček byl taky takový, uf. Dodnes na to nerada vzpomínám. S věkem se to zlepšovalo. Byli jsme s ním i na neurologii na vyšetření ve třech měsících, nic zvláštního na něm nenašli. On měl i hrozné problémy s usínáním, po půlhodinovém uspávání jsem ho položila a za pět minut byl s řevem vzhůru, byla jsem z něj na nervy. V noci spal tak 6 hodin v kuse, přes den skoro vůbec, třeba jen v jezdícím kočáře venku hodinku - nesmělo se ale zastavit. Když byl nemocný a nemohli jsme ven, nespal vůbec. Pak jsem z čirého zoufalství ho nechala pospat třeba dvakrát denně u prsa, podudával a spal. Dudlík nepřijal. Prostě peklo. Čím byl starší, tím se to zlepšovalao, ale pořád byl dost závislák- visící na noze. Dnes je mu šest, od pěti má epilepsii, záchvaty ve spánku, často přemýšlím, jestli už se mu v té hlavičce něco dělo, když byl mimčo, a proto nechtěl spát....Jinak je to osoba hodně mazlivá, komunikativní, hysterická, tvrdlohlavá~:-

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.