| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jsem to nějak dřív odklikla...

no a pak řval když jsem ho třeba svlékala na koupání, potom že jsem ho dávala do vany, pak zas že ho z té vany vyndávám - třeba ten řev u koupání mu trvalo fakt snad až do těch dvou let...~8~
Já z toho byla vždycky úplně grogy~d~

Zaručená řvací jistota byla třeba cestování - v sedajdě pravidelně do 5-ti minut usínal a horor byl ho pak z auta dostat - to následoval opět řev - a to tak asi možná až do 4 let...

taky pravidelně řvával po spaní ve dne pokud se mi to podařilo a usnul mi doma - půl hodiny spal, pak půl hodiny řval u mě v náručí - strašný! fakt strašný!!
Kupodivu ráno byl v dobrý náladě - ale zas si to vybral v noci - to se za noc vzbudil s pláčem klidně snad 20x...navíc nebyl schopen usnout v nějakou rozumnou hodinu třeba tak nějak do 20:00... já vždycky dávala spát naprosto čiperné a čilé dítě - tohle jsem nikdy nechápala - celý den jel jak tryskomyš (neexistovalo, aby jen tak seděl, byl furt v pohybu), přes den spal málo, nebo vůbec a večer nebyl ani trochu unavený....

njn.... prostě jsem fakt vždycky věděla, že mám doma dítě~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.