| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nikol, dcera naší známé měla vysoké horečky bez urologických potíží, známá nesla ale moč a tam se prokázal zánět. Dostala antibiotika. Moje dcera ho měla teď podruhé za sebou, u ní se to projevilo tak, že chodila každou čtvrthodinku čůrat a jen pár kapek a trošku ji to pálilo. To bylo v neděli. Celou neděli jsem ji prolejvala, dávala brusinky a v pondělí ráno jsme šly k doktorce s močí. Sestřička tam dala takový ten papírek a z něj poznala, že má v moči krev a bílkovinu. Dostala antibiotika. Protože se jí to vrátilo po měsíci, tak jí doktorka dala ještě jedno balení Amoksiklavu na noc, každý večer tabletu. Zatím ťukám, dobrý, ale děsím se toho, až dobere antibiotika. Ona má ale celkově oslabenou imunitu od nástupu do školky a nejvíc se jí imunita zhoršila po prodělaných neštovicích. Chytne každý bacil, co kolem ní proletí. Jsem z toho dost zoufalá.

Jestli bude mít tvoje dcerka i zítra teplotu, dej jí pořádně napít, ať se vyčůrá, vem moč a trvej v ordinaci na CRP. Trápit ji ještě celou středu v horečkách a jít k doktorce až ve čtvrtek mi přijde jako hloupost. Držím moc palce, třeba to bude jen nějaká viróza, ale to pozná právě to CRP. Napiš pak, jak jste dopadly.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.