| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, chtěla bych slyšet Váš názor.
Je mi 30, mám dceru 3 roky, od září půjde do školky (snad). Chtěla bych druhé dítě, klidně hned teď.
Dcera nebývá nemocná ale strašně se bojím nástupu do školky, že se to změní. Právě to je jediný důvod proč ještě těhotná nejsem. Kamarádky okolo mě od druhého dítěte zrazují, že budu těhotná a do toho budu mít doma věčně nemocnou dceru. Nebo už budu mít mimčo a do toho nemocnou dceru. Že mám ještě počkat, až trochu odroste, že bude nemoce snášet líp. No, já nevím? Děti bývají přeci nemocné pořád, i ve škole, to bych se načekala!
Stejně to druhé chci, jen si říkám, zda to o rok neodložit? Jestli to něčemu výrazně pomůže? Navíc pak ten větší věkový rozdíl...radši bych teď, byl by mezi nima "jen" 4letý rozdíl. Ale někde jsem zas slyšela že je jedno jestli 4letý nebo 5letý, že už je to stejně pozdě na to, aby si nějak vyhráli...ale to je individuální.
Kdyby se tedy ted zadařilo, tak druhé dítě by se narodilo ke konci prvního školkového roku dcery (cca mezi březnem a červencem) Myslím, že dcera by už na školku byla zvyklá, nějaké nemoce bychom si taky už odbyly.. Nebo ještě rok počkat a bude za sebou mít tedy dva roky školky když se narodí druhé? Manžel je jako kamarádky pro druhou variantu - tedy ještě celý rok počkat. Argumentuje tím, že potřebuje dělat spoustu věcí na baráku,nebude mít čas a není si jist že dvě děti zvládnem ( u prvního jsem měla poporodní depresi) Já jsem si zas jistá, že to zvládnu..


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.