| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

týýýýýýýýýý jo, vy jste toho napsaly ~t~

co se týče bydlení, tak my bychom tady potřebovali investovat do rekonstrukce bytu cca 500tis., páč je to starý barák, potřebovali bychom všude udělat nové rozvody elektřiny, nové rozvody vody, nové topení, skopat všechny zdi až na cihlu a nově všechno omítnout, udělat novou koupelnu a wc, a to nepočítám že pak bychom potřebovali nový nábytek..... ale je to hrozná pálka a zatím na to nemáme.... já splácím dluhy po bývalém manželovi (12tis. měsíčně) a to mi ani neplatí alimenty na děti ~q~, můj současný přítel do teďka splácel hypotéku na svůj předchozí byt.... no takže to vidím, až tak nejdříve za 5 let, když se trochu zahojíme, že by se ta renkostrukce třeba podařila ~d~

my máme příbuzné také daleko, takže nějaké hlídání, či pomoc s dětmi vůbec není možné... na druhou stranu jsem i tak trochu ráda, že nám do toho nikdo nekecá

dnes jdu na ten screening, tak se těším, až zase uvidím, jak bobíšek vyrostl a jak se tam bude mrskat :-)

s jídlem jsem se už docela srovnala, akorát jím asi tak 2x tolik než normálně.... pořád mě honí mlsná, divné kombinace chutí, ale to už se dá nějak přežít, hlavně, že mi neni zle

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.