| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak přesně takhle nějak to cítím taky. Mám náročného synka, má 4 a půl. Časem už zjišťuju, jak těm situacím předcházet, ale občas prostě pro zachování psych. zdraví nás obou musím nenápadně ustoupit, protože by to byl boj na dlouhé lokty. Jindy to zas zabere skvěle, prostě situace jsou různé a nikdy nefunguje jen jeden dva výchovné modely. Jinak je taky hodně chytrý, vše si chce logicky odůvodnit, zajímá ho vesmír a podobné pro mě vzdálené věci, ale jak se zabejčí, kolikrát si říkám, jestli je mi to zapotřebí (vyjednávání, muž s ním takovou trpělivost nemá). Taky strašně rychle střídá nálady, jednou jsem hodná a vzápětí zlá a škaredá (nechci něco dovolit) a dovede to střídat jak aprílové počasí. Je to hodně náročné a ano, kdo to nezažil, nepochopí. Na návštěvě či ve školce je spořádané, vpodstatě klidné dítě, takže se pak na mě kamarádka dívá divně, když jí líčím trable s výchovou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.