| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

problém je v tom, že já u toho vyšetření nebyla, jen mi nechali u dcerky papír a to bylo všechno. Vysvětlovala mi to až paní v optice. Má přesně v papírech napsáno, brýle na dálku a na počítač. Nejdřív jsem si myslela, že bude mít dvoje a bude to nějak přehazovat ( ? ! )až v optice mi paní řekla, že to budou jedny a na pořád. Na kontrolu máme jít za půl roku. Tím, že jsem u toho nebyla se mi hromadí v hlavě spousta otázek. Naše doktorka objednává až za tři měsíce. Brýle budou v pátek, nechala jsem jí tam dát ty lepší skla, když to má mít pořád. Jen si ale říkám, že je divný, že najednou špatně vidí, nevím jak to napsat, asi tak jak mi zobák narostl, nemohlo to vyšetření být nějak " zkreslené" ? Jako, že mačkala, kdy neměla a naopak.......asi blbost, že?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.