| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

emi,
ven rozhodně ne - oni jsou neštovice zákeřné, že to právě někdy vypadá, jako že to nic není..
a rozhodně bych teda nešla s horečkou nebo krátce po-- děti taky venčím i nemocné - ale pouze pokud tři a více dní už nemají teploty a stav to dovoluje

tekutej pudr je na prd, akorát to svědí a tahá kůži jak to zaschne, mazej normálním fenistilem

na afty genciálku - vytřít a potom namazat - aloclairem (udělá to takový povlak),k tomu pyrodoxin (vitamín B6) zrovna mám doma nejstaršího s angínou a měl čerstvě nasazené speciální fixy a udělaly mu příšerné afty.. na jedné straně snad 7 hnisavých a na druhé asi dva.. za jeden a půl dne... této léčby bylo po aftech a to nemohl původně ani mluvit ani jíst

jinak nejstarší měl neštovice asi ve 3,5 letech a měl to hrozné - pupínky se mu vysívaly snad 10 dní - a měl je všude, včetně pusy a pindíka a vlasů doma byl celkem 3 týdny

ono taky synek je ještě infekční, takže pokud by si šla ven, tak ohrožuješ i ostatní

nemáš někoho kdo by ti vyvenčil staršího - vím že to je blbé, já jsem s dětma s nemocnýma doma prakticky od začátku roku.. a zrovna před týdnem jsem se vrátila z nemocnice s nejmladším a předtím jsem taky byla ráda, když mi někdo prostřední 6 let vyvenčil, aspoň na chvíli - ona má ADHD a hraniční pas, takže ji venku nemůže hlídat každý..a když nemůže ven doma dělá jako tygr... tak tě chápu ~6~~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.