| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, jdu se trochu pochlubit svým dílkem, natočila jsem online kurz pro švadlenky. Tři lekce jsou zadarmo a vždy se odkryjí po týdnu.

Kurz šití je koncipován pro začínající švadlenky a pro všechny, kdo si rádi ušijí neco originálního. Tři lekce kurzu jsou zcela zdarma a studentům se odkryjí vždy týden po sobě. Téměř ke každé lekci je připravena i unikátní střihová příloha, kde studenti naleznou seznam materiálu a střihy, které jsou čistě autorské.

kurz naleznete zde http://www.kurzyproradost.cz/index.php?ma=kurz&kid=17


takové obecné info o mě
Ahoj jmenuju se Katka Dachovská a mým velkým koníčkem je svět šití. Šiju zejména hračky pro děti, píšu návody do časopisu Švadlenka a publikuji své
návody na hračky také v PDF podobě. Vedu internetový obchod www.broucek.cz, kde naleznete širokou škálu knoflíků, stuh a kreativního materiálu. Ve
světe internetu mne můžete znát pod přezdívkou KačkaD nebo pan Brouček.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.