| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Však tě nikdo nenutí, ne?~;)
Nevýhoda mateřství je, že člověk fakt nikdy neví, "odkud přijde rána", člověk tak nějak přestane být pánem svýho času a minimálně v prvních letech se přizpůsobuje potřebám dítěte. Pamatuju se, jak mě před pár měsíci uvrhlo do dlouho trvajícího splínu to, že se nám během sexu vzbudilo dítě. Ten pocit, že už nemám ani právo na povyražení v podobě sexu s vlastním mužem, mě na několik dní naprosto vykolejil~a~
Na druhou stranu, žádný zaměstnání nedá člověku tolik radosti, co děti. Někdy pozoruju ty naše tři příšery a jsem naprosto u vytržení, jak jsou skvělý~s~ Ty návaly úžasný zamilovanosti člověk při pohledu na nikoho jinýho, než na svoje děti necítí. Mám i zkušenost s šestinedělím v růžový mlze a euforickým porodem.
Jenže zatíco to první dokáže většina lidí pochopit docela dobře, to druhý už se předává hůř:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.