| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

bono, já jsem právě předevčírem byla s nejmladším, manželem i se sebou na druhé dávce encefalitidy.. dvě starší děti mám oočkované... a chtěla jsem nejmladšího, máme vybornou dětskou a ta mě přesvědčila nechat sebe i manžela, navíc aktuálně VZP platila jednu dávku i dospělým.. a jsem ráda, že jsem se oočkovat nechala, klíšťat tu taky máme dost.. a máme tu případ, kdy maminka od 4 dětí chytla klíště na zahradě - a teď je na tom mentálně jak 6ti leté dítě.. , bohužel na to přišli pozdě:( nejmladší dítě je teprve kojenec

u malého jste to zachytili včas, určitě všechno bude v pořádku, držím palce, ať je to brzo za vámi, moje neteř měla boreliozu, taky od klíštěte a taky skončila v nemocnici.. byla tam asi 6 týdnů - měla obrnu lícního nervu, je to už tři roky, teď je OK, oni ty malá tělíčka se s tím dokážou poprat mnohem lépe, než ta naše dospělá.

Až budete OK, určitě bych to proočkování zvážila, já dětem nic moc navíc nedávám, ale tu klíšťovku jo, chodíme hodně do lesa a i už donesly klíště z hřiště před barákem

posílám ~6~ a hodně síly pro tebe i malého ~;((~s~~6~ a ať je brzo fit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.