| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje vlastní zkušenost s TCM- byli jsme objednaní také k dětské dr. asi 2 měsíce předem, týden před ( nejsme z Prahy) nám volali z recepce, že paní dr. od nich odešla a už neordinuje, zda ještě máme zájem. Přeobjednali nás k p. Bartošovi, který je jen masér a vystudoval nějakou tu českou školu čínské mediciny. Neurčil správně dg, namíchal špatně byliny, doporučil špatné ( pro mne nevhodné) potraviny a při kontrole že je mi zle mi opět doporučil, že nemám přestávat...Po půlroce jsem to vzdala a šla jinam. PRvní měsíc, dva byly dobré,ale pak se reakce těla posunula zřejmě jiným směrem a na to p. asistent nestačil. Za mne tedy pokud je dr.Lucký odborník,ale zaměstnává lidi, kteří nemají dostatek zkušeností tak je to jen byznys a tahání peněz. Chtěla jsem tenkrát i něco pro syna, nechal mi namíchat něco co probral během 5 min s dr. Luckým ve dveřích...
No nevím, byla jsem tenkrát hodně zklamaná. Dr. Hoffmann v ČB na ně hodně nadával,ale to může být konkurenční boj.

Podle mého názoru je odborník ten, kdo se věnuje jedné, dvěma věcem celý život a stále se v nich vzdělává..umět od každého něco na mne dobrý dojem nedělá. Já bych šla k čínanovi, zrovna ten dr. Wang žije a ordinuje v Praze od r. 1993, čínskou medicinu si v jeho rodině předávají z generace na generaci....určitě je přízpůsobený podmínkám v Evropě ale jestli bere děti, to nevím.
Držím palce, ať hlavně vyřešíte zdravotní problémy a podaří se najít toho pravého odborníka, kterému budete důvěřovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.