| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ešte dodávam, v živote som mala skutočne strašne moc možností naviazať vzťah aj so ženatým. Dokonca i v dobe, keď už som mala jedno dieťa a i v dobe za bezdetna (prvé dieťa som nemala brzo, skor neskor, takže hľadanie a výber partnera naozaj prebiehal, nebol to skok k prvej láske a dítku v devatenácti:-)

Napriek tomu to bolo pre mňa neprípustné, jak už som písala, nie kvoli ženáčovi, ale kvoli sebe. Vedela som, že to by bola cesta do pekel pre mňa. A to som nikdy nechcela.

Dopredu pripraviť už podu pre moje prípadné deti takúto nevhodnú. V tom nehrá rolu to, či prípadný manželský vzťah potažmo vyjde či nie, vačšia pravdepodobnosť, že nevyjde je práve na tom vstupe ak to už je nevhodne nastavené. To nie je argument, že sa ľudia predsa aj tak často rozvádzajú.

Túžbu po decku viem pochopiť. Túžila som po dítku dosť let (a prvého som sa dočkala až po návštevách CARu, takže to svého času aj so mnou cloumalo viac než dosť).

Ale zariadila by som sa v takomto prípade, jak píše zakladateľka, inak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.