| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No to Tvoje "A jo. A ne. A jo. A ne..." ho mohlo poněkud zmást.
Když teda pominu, co si o tom všem myslím a spolknu moralismy, zcela střízlivě Ti radím, abys s chlapem, zvl. ve stavu šoku, možná paniky, zacházela polopaticky.
Podle mě on naprosto netuší, jestli po něm něco chceš.

Napsala bych mu SMS s konkrétními požadavky.
Nebo se s ním prostě sejdi někde v kafárně a proberte to.
Jestli nechce vysvětlovat manželce složenky s alimenty a je dostatečně bohatý, ať vyvalí nějakou slušnou sumu, z níž by ses mohla zabezpečit Ty i dítě a jdi mu z cesty - to bych stejně považovala asi za nejlepší řešení.
Test otcovství můžeš nechat udělat kvůli jeho ješitnosti, ale musí chápat, že máš proti němu papír, který můžeš kdykoli použít (a ženská, co rozbíjí rodinu moc spolehlivá nebude ;) ).
Do RL ho uvádět nemusíš - možná by byl i radši.

A ještě něco - kdyby mi tohle provedl chlap, ubezpečuju Tě, že by Tvé obavy, že bych chtěla vychovávat Tvé dítě, rozhodně nebyly naplněny - to fakt jen přes mou mrtvolu, a to bys musela vychovávat Ty ty moje ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.