| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

konečně se dostávám na chvilku k netu a všimla jsem si, že jsou tu na mě dotazy :).

U nás jsme se už zaběhli, zatím to zvládáme docela v pohodě, dokud nepřijdou nemoci...to bude asi náročnější. Manžel ráno bere Vojtu k našim jedním směrem přes Brno, pak jede do práce, já beru holky druhým směrem do školky a Lucku do speciální školy na druhým konci Brna. V práci su na 5,5 hodiny, někdy i víc, když je potřeba. Práce je super, baví mě, odpočívám si tam od dětí. Hlavně sem se vrátila k něčemu, co jsem znala, tak jen vstřebat pár novinek a nových zákonů a jde to.
Zpátky zase posbírám děti, což trvá hodinu a půl a pokud nemá Lucka koníky, tak jedeme domů. Manžel, ač dělá na 8 hodin, dojíždí během půl hodiny. Tož tak.
Vojta to u našich zvládá suprově, babička taky nevypadá k smrti unavená..tak snad letošek nějak překlepeme a příští rok se Vojta dostane do školky.

Luci je dobře, že se Markovi ve škole líbí, snad mu to vydrží co nejdýl ~;)
A už Maxovi Stázka leze do her a bourá, už se perou? U nás jsou v sobě furt, buď se o něco hádají, nebo se provokují slovně a jeden nevydrží a začne bít...nebo se perou rovnou. Jekot a řev děsnej. Vojta se nedá, strčí do Anežky až spadne, ta zase chodí pořád žalovat, Lucka se do nich motá taky, ale do ní stačí strčit maličko a už padá..takže furt něco. Ale na druhou stranu jsou moc šikovní. Anežka už ve 4 letech pozná skoro všechny písmenka, umí se podepsat i příjmením, o všechno se strašně zajímá a nejradši by šla do školy. Lucku učení nebaví, nejde jí to...trénuje třetím rokem teprve 2 písmenka a nerozezená je, má individuální školní plán, takže jí ho vyloženě přizpůsobují a v podstatě stojí na místě. Totéž počty, spočítá že ve skupince jsou 2 houbičky, ale neví jakou číslovku k nim přiřadit, co vlastně ta dvojka vyjadřuje. A tak. TAkže u úkolů máme obě nervy jak špagáty..Anežka sedí u nás a jen se třepe, aby řekla správnou odpověď, takže tu krotím a Lucku povzbuzuju k odpovědi. Ještě že Vojta si jede zatím svoje autíčka a vláčky a toto ho nechává chladným. Ten je typickej kluk, auta, vlaky, motory, všechno rozebrat a zkoumat, nebojácnej, dokáže si samostatně pohrát, což Anežka ne, ta potřebuje asistenci nebo hodnocení ode mě i při kreslení.

Gerbi teda to je mě moc líto, že má Zorka tu celiaklii nakonec potvrzenou. Ale zase se naučíte, a bude to zvládnutelný. Anežka se taky moc těší do školy, půjdou se Zorkou spolu, taky za dva roky. A jak vaši dva, neperou se, nehádají? Vím, žes psala jak jsou na sebe hodní a pomáhají si, hrajou si spolu..to je u nás nemyslitelný, jen občas světlá chvilečka.

Jdu do hajan, byla jsem na aquaaerobiku a su hotová.
Všichni se mějte krásně a snad tu někdo zase nakoukne a písne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.