| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky všem ~x~

Renduš mě už tam taky nikdo nedostane ~t~ jen jsem blbá neřekla sbohem ale nashledanou ~;) Na koupele jsem se taky ptala, ale sestra mi to nedoporučila a pak s tím zánětem jsem už nic nestihla. A o gelech nic nevím... tak možná příště ~;)

Ke kojení... jak víš kolik ml ti vytáhne??? Já taky kojím většinou z obou, záleží jak jí to stačí. V noci z jednoho, přes den obě a levé mi taky dělá problémy, nechce se přisát a pokaždé hrozně přicucává vzduch, nejde mi žádná poloha aby se to nedělo.
Teda čučím jak vám mimísci spinkají, že krmíte po 3-4 hodinách ~8~ My vstáváme fakt stále po hodině, někdy vyjímečně 2, ale cucá jen chvilku a usne, takže se dle mě nenají plně a za chvilku má zase hlad. V 6 ráno má vyspáno...pro mě noční sovu hrůza...takto ráno nechci vstávat ~n~ no a pak pokňourává do oběda, chce spát ale nejde jí to, usne až ruce ale jakmile jí položím je vzhůru, takže plně usne až v kočárku na procházce.

Siffonko já bych asi raději budila když by spala fakt dlouho. Mě první holka začala spát extrémně dlouho, od 4 měsíce spala od 8-8 bez jediného kojení a taky jsem pak začala být bez mlíka, bohužel jsem nevěděla že noční kojení je důležité. Takže aspoń 2-3 zatím v noci určitě kojit.

Donjo já zkusila Baby calm ale teď už ho zase nedávám, malá je k večeru klidná. A na krk zkus Septisan, mě hodně pomáhá a může se při kojení. Já jsem taky furt nakřáplá, asi jsem po tom ATB oslabená, vše jsem chytla od kluka, dva dny klid a vše znova.

No váha... mám stále to samé co hnedka po porodu, takže 5kg navíc ~d~ ale neřeším to, 9 měsíců jsem přibírala tak stejně půjdu i dolů, aspoň jsem to tak vždy měla.

Jinak si vše strašně užívám, buď jak jsem starší nebo že je malá tak hodná oproti předchozím dětem, já jsem z ní prostě nadšená ~b~ už spolu mluvíme ~t~ děláme na sebe hhhhhh a co jsem překvapená, že se na mě už směje ~b~ Starší děti se smály až po 2 měsíci a tadyta kotrmelína se na mě už 10 dní culí, hlavně když mě vidí ~s~

Tak zase ahojky ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.