| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jdu se k vám vypovídat, možná i pro radu.. ~n~
Nevím, co mám dělat. Je mi ale mizerně!!
Neplánovaně jsem otěhotněla. S přítelem jsme byli 3 roky, milovali jsme se a miminko plánovali. Ono k nám přišlo dříve, takže na svatbu řeč nepřišla. Když jsme se začali bavit o příjmení dítěte, sliboval, že si mě pak "jednou" vezme. A JÁ HUSA PITOMÁ MU NALÍTLA!!!! ~o~ Dnes je dcera velké batole a tak jsem naznačila, kdy svatba proběhne. Už mě nebavilo mlčky čekat. Jeho odpověď? Na svatbu nevěří, ženit se nechce!! ~o~ Byla to od něj taková podpásovka! Cítím se, jak kdyby mě podvedl. A ono se tak vlastně i stalo! ~a~ Nechci, aby měla dcera jiné příjmení. Jiné příjmení celý život. To prostě nechci! Je mi jasné, že to tu někdo pochopit nedokáže, ale každý má zkrátka jiné priority, každému přijde důležité něco jiného, tak se v tom prosím nepitvejte a nebagatelizujte! ~x~ V sekundě, kdy jeho slova zazněla, klesl u mě tak nízko... ~a~ On ví, že svatba je pro mě strašně důležitá, že jsem se na ní těšila a i tak se nedokáže hodinu překonat. Kvůli mně. Asi mě ani nemiluje, když tohle dokáže říct? ~l~ Teď už si ho nevezmu, i kdyby se přede mnou plazil. ~q~
Každopádně se chci zeptat, zda tu nemá někdo zkušenosti se změnou příjmení dítěte? On navrhl, abych si příjmení změnila já. Ale já se jako on jmenovat nechci. Teď už ne... ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.