| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, nechtěla jsem, abyste se kvůli mně hádaly, akceptuji oba názory, i když mi ten o mém selhání není moc po chuti, to přiznávám. Věřte mi, že poučená z toho budu na celý život. Vložila jsem to sem hlavně pro to, aby si daly ostatní maminky pozor. A na výsledek z ČOI jsem taky zvědavá. Snad budou jednat rychle a sjednají nápravu. Nejde mi o pokutu nebo buzeraci obchodu/výrobce, jen o bezpečnost miminek. Bylo mi jasné, že se na mě od části zdejších přispěvatelek snese kritika, přesto jsem šla s kůží na trh. Jiná maminka by si to rozmyslela hned na začátku a další by se po takové reakci zařekla, že už nikdy nic podobného nezveřejní. Mě to samozřejmě neodradí a vím, že mist to nemyslela špatně (viz další její příspěvek o výsledku ČOI). Každý si zde může zveřejňovat vlastní názory, jak je libo. Přesto děkuju holkám, které se mě zastaly. Děkuju všem za Váš čas a pozornost, aspoň má můj příspěvek nějaký smysl a kdyby si sedačku zkontrolovala jen jedna maminka z milionu, nebyla to zbytečná práce.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.