| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hele Rakkus, mám to stejně. Já naštěstí nejsem kariérní typ, takže mě to zase tak netrápí, mám svůj koníček a ten dělám většinou po večerech. Školní děti mám 2, školkové žádné a 2 špunty. Nyní např. mám doma všechny 4 s angínou, táhne se nám to už od půli prosince. Jo, dost mě to ubíjí, chlap dělá co může, aby mi od nich pomohl, ale do té práce prostě chodit musí, jinak bychom se pásli. A domů jezdí většinou až když jsou děti vykoupané, takže dělám vše kolem 4 dětí sama. Zase je to vyváženo velmi slušným příjmem (co Ti budu vykládat, že jo :-)). Člověk asi nemůže mít vše. Tak třeba víkend - zkus chlapovi děti napakovat a dělej něco podle svého, ono člověku stačí pár hodin bez dětí, aby pookřál.
Jako svým způsobem i kdybych nebyla na mateřské a dělala dál práci, kterou jsem dělala před dětmi, NIKDY bych si nepřišla na takové peníze jako on, takže jsem se sžila s myšlenkou, že nikdy nebudu finančně přispívat do domácnosti tolik co chlap, vnitřně se tím netrápím, protože co přináším do domácnosti já je setsakramentsky hodně. Asi jde o to, jak si utřídíš myšlenky. Vyražte s chlapem někam na víkend bez dětí - nevím, jak to máš s případným hlídáním...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.