| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi 28 let, máme s manželem krásné manželství a 2,5letou dceru, v červnu se nám narodí druhé miminko.

V úterý manžel v práci zkolaboval, převezli ho do Brna kvůli prasklé výduti na tepně v mozku, operovali ho, stav se zhoršil otokem mozku, po druhé operaci se rozšířila zornička a jeho stav se opět zhoršil, má už jen nízké dávky tlumicích léků a měl by se probírat, ale neprobírá se, na dnešním CT je vidět otok mozku v oblasti mozkového kmene. Doktoři mi nedávají prakticky žádnou naději, spoléhám na zázrak...

Neumím ani popsat tu šílenou bezmoc, ten strach, který mě svírá, nespím, nemůžu jíst, dcera se pořád ptá, kde je táta, že má ráda i tátu, stojí u okna a čeká, jestli už nepojede táta, chce mu jít naproti, říká, že se na něj těší... může mi to utrhnout srdce. Strašně se bojím, že už se nevrátí, vůbec si to neumím představit, nevím, co bych dělala, nemůžu uvěřit, že bysme tu zůstali sami, máme ho hrozně rádi a on nás taky, každý den nám říkal "mám vás strašně rád"...

Stalo se to někomu ve vašem příbuzenstvu? Prosím o trošku povzbuzení, už opravdu nemůžu..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.