| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fíha, Terina se rozdělila, gratuluju!!! ~x~ Parádní zpráva. Taky jsem lačná po detailech zrození :-)

Ano, i já můžu přidat elaboráty na téma nespavé vs. spavé děti stejných rodičů se stejným přístupem. První půlrok Fojtíka jsem záměrně v tomto směru vymazala z paměti. Špatně, resp. málo, spí dodnes, ale už dávno nepotřebuje naši asistenci. Ostatně naučit děti otevřít lednici, vytáhnout jogurt a podat si lžičku hodnotím jako jedno z nejlepších životních rozhodnutí ~t~. Při představě, že mě dítě od dvou let budí v 6 ráno řevem "kakajíčkooo" (a že takové znám osobně), mi naskakuje husí kůže. Ale to jsem někde jinde.

Marťo, dobré zprávy s okem! Držím palce ať se všechno hojí jak má a léčba úspěšně pokračuje! Mike je mazel :-)

Káťo, škoda že to, co jste viděli, připomínalo spíš ragby ~t~. Jinak je baseball vcelku mírumilovný sport. Hlavně že si to Banderas užil, mám i dokumentační fota, přeci jen první turnaj je jen jednou v životě ;-). Chystám ti mail!

Milado, co všichni máte s čekáním na Červenku, když je to u nás 9 let stará kniha? To nějak nechápu... Myslím ten humbuk jen proto, že ji vydalo jiné nakladatelství??? Mám ji přečtenou několik let a mě osobně zatím uchvátila úplně nejmíň.
Ovšem i já se chystám do knihkupectví. Začínám svůj vztah ke knihám nazývat obsesí. Chodím do knihovny, v antikvariátu mám VIP status a stejně se mi tu hromadí i nové kousky. O těch ve čtečce nemluvě. Bohuš je naštěstí tolerantní a s láskou přitlouká další police ~s~

Víc si nepamatuju, ale všechny zdravím ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.