| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pusinko webroucek.cz je několik variant
My si do toho vajíčka Cybex budeme kupovat tu teddy jak jsem dávala obrázek ,ale je tam i klasika obyč
Jsem se zbláznila ~:-D
Jak ze mě spadl ten stres a vše co poslední dobou bylo,mám jasno,že budeme mít doma princeznu tak už s emi plaší hormony.
Autosedačku budeme kupovat v červnu,kolíbku začátkem července ,mamka už šije zavinovačky a set do kolíbky.
Už jsem si objednala pár bodýček s volánky a sukýnkou ,mám vše vyloženě klučičí nebo neutral a protože to vychází pěkně na srpen tak si ještě užijeme letní holčičí oblečky.
Příští měsíc až zaplatím daně začnu každý měsíc kupovat plínky a plenkové kalhotky,jdu do těch t-tomi mě se moc líbí ,ale vkládací klasické čtverce LTZ extra ,jsou pěkně silné,pevné,české ,vezmu si nějaké flanelové na noc a nějaké bambusové
Příští měsíc rozeberu zásoby oblečení co mám po dětech ,roztřídím,prodám a začnu dokupovat.Když už holčička tak pořádná,ale tím nemyslím,že bude vypadat jak jahodová žvýkačka :D
Taky se vám ty hormony už takhle plaší?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.