| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ajlino a kolik bylo tomu dítěti s klíčem na krku doma?

nejstarší by mohl klidně tak od 7 mi let doma být...

taky letos nevím, jak prázdniny uděláme.. a to jsme dva.. já ale začala od září chodit do práce.. děti tři.. jedno 12, jedno 7 - ale ADHD a PAS, třetí 4 - věk v době prázdnin. Hlídání mám v případě nemoci a nutnosti, ale jen do 14h, nějakou dovolenou už jsem vycmrndala na závody dcery, páč jsou furt v pátek a sama jet prostě nemůže, přemýšlím, jestli náhodou dva mladší přeci jen nenechám chodit do školky.. třeba dva až čtyři týdny i přes léto, abych si to ulehčila, nejstarší klidně doma sám být může, i by mladší pohlídal.., ale určitě by je nemohl hlídat denně 9 hodin než přijdu já nebo manžel z práce.. oba chodíme na ráno, do stejné instituce a máme prakticky totožnou prac dobu s tím rozdílem, že já můžu jít o půl hodiny dřív do práce.

jediné co zatím vím 100% že dcera pojede na 10 dní na soustředění, což mi ale neřeší problém s nejmladším.. a kdyby je nejstarší furt hlídal, tak zase nebude mít z prázdnin nic on a vzhledem k tomu, že celý rok tvrdě pracuje (učí), tak si zaslouží určitě větší relax.. než hlídání dvou malých sourozenců

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.