| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a víte že odněho můžete něco dostat já mám to samý několikrát se mi vrátily mikozi záněty a může se stát že vám přinese papiloviry a není to sranda můj muž má po ní něco na svém penisu a furt to na mě tahá i když už sní nespí ,jestli máte velké děti nebo máte jen jedno rozejděte se víte že on svámi je jenom proto právě jenom proto aby měl vaříno uklizeno,vypráno na tomhle jsou závislí ale ta milenka to vžádném případě nedělá neuklízí nevaří chodí sní do reztaurací atd.to jste za úplného .........zvás dělá já jsem mu dala tedka útrum ,bud milenky a kamarádi nebo já má na to 2.měsíce potom chci odpověd a když neusliším odpověd ,vyrazím ho bez slitování já jsem mu řekla že mu nebudu dělat úplnou cuchtu domácí máme spolu 3 malé děti a mámu na vozíku nízkopodlažní dům ,plno starostí a nemíním už smlouvat nekompromisní zlá ,vše co jsem sním vytrpěla a skusila nikdo by nevěřil co jsem skusila já chci žít nový život to jsem mu řekla ,víte že se chovám i knašemu pejskovi líp jak němu s opovržením sním jednám bez úrovně ,jako sposledním ,ted pro mě více znamenají děti máma ,pes akočky on je daleko od nás a tak se i cítí že ho odhazuju má pravdu ale čeho jsem se já dopustila že si tohle zasloužim právě naopak .......nesmíte se sním dohadovat prostě mu dát útrum a nemůže nic dělat .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.