| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zkusím to racionálně, i když jsem na miminkovském serveru. Ostatně chodím jsem již řadu let a to mám doma skoropuberťáka.
Máme jen jedno dítě. RD pro mě byla noční můrou. Pravda příspěvek byl v té době 2500, později 3500 a pro nás to byl finanční propad jako blázen, ale hlavně já to s miminama vůbec neumím. Abych se doma nezbláznila, zakládala jsem s kámoškou MC, dodnes to prostředí miluju, ale věděla jsem, že další děti nee.
Také jsme se museli postarat o vlastní bydlení, což v našem případě je bydlení kousek za Prahou a hypo na další čtvrt století. K tomu prostě potřebujeme oba naše dva platy a nebojím se přiznat, že si své práce vážíme a jsme za ni rádi.
A ano, zvažovali jsme, zda vedle hypotéky také budeme volně dýchat, pojedeme na lyže, které milujeme, na dovolenou k moři atd. Takže jsme si řekli, že jedno stačí.
Parťák občas chybí, to vidím. Taky se občas syn projevuje jako jedináček, na druhou stranu se nemá s kým dělit o domácí práce a nemá s kým si na nás zanadávat. Do školního věku jsme to byli my dospělí, kdo musel vymýšlet program, kdo musel být často po ruce jako protihráč nebo spoluhráč.
Občas mě přepadne myšlenka, jaké by bylo, mít doma vysněnou holčičku, ale pak jdu do školy žehlit synovy průsery a mám dost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.