| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tento symbol snad slouží pro auto, ve kterém jedou i děti, tj je potřeba většího prostoru na otevření dveří, aby se autosedačka dala dát dovnitř, děti mohly dovnitř (nevim jak vaše, ale anše mají tendence dveře od auta otvírat hodně a prudce -> hrozí poškození okolních aut).
Pokud jedu s dětmi na nákup (kočárek neuvažuji, ten mám v kufru a ať parkuju na klasickém nebo "speciálním" místě, tak ho furt vytahuji směrem do parkoviště, tzn. širší parkovací místo nepotřebuji), ráda BYCH VYUŽILA toto místo.. jenže ho z 10 nákupů najdu volné (nebo alespoň obsazené také nějakou rodinou s dětmi) max 3x... jinak tam stojí služební tranzit Ukrajinců, sporťák s mladou dvojicí, apod...

takže fajn, na místa pro vozíčkáře už se tak ěnjak lidé naučili neparkovat, je jich taky mraky na parkovišti.. ale z celého parkoviště 4 místa pro "kočárky" ... no nebudu komentovat..

byť mám plné auto autosedaček, tudíž bych mohla budit dojem, že "mám nárok" na tomto kočárkovém msítě parkovat, tak pokud jedu sama, bez dětí, v klidu zaparkuju na standardním místě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.