| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím si už postěžovat, protože už z toho všeho začínám bláznit. Nyní jsem 24tt, před dvěma týdny mě začalo pobolívat v zádech v oblasti ledvin, myslela jsem, že je to od páteře, protože už mám docela velké bříško, tak jsem šla k dr. na rehabilitaci, řekl mi, že mám úplně zablokované záda a že mě to musí hodně bolet a předepsal mi rehabilitaci, na kterou jsem si měla zajít v místě bydliště, abych nemusela dojíždět. Bolesti byly do druhého dne tak silné, že jsem nemohla ani spát, šla jsem druhý den na rehabilitaci s nadějí, že mi "něco křupnou" a bude to lepší... Na rehabilitaci mi řekli, že mi dle rozpisu dr. dělat procedury nebudou, že se bojí, že to není bezpečné, protože jsem těhotná, a že tam není doktor a oni to dělat nechtějí a přes přepážku povídala paní, že to můžou být ledviny. Volala nějakému svému známému dr. urologovi jestli by se na mě nepodíval. Šla jsem tedy k dr. který mi udělal sono, zjistil ledvinové kameny 8 mm a pak šel na oběd s tím, ať si skočím na krev a na moč a pak se uvidí, tak jsem dolezla do laboratoře, přišla jsem zpátky k dr a on, že mám jít domů a že si pak zavoláme, až budou výsledky - cca za hodinu... volala jsem, co tedy se mnou, že fakt to hodně bolí a v noci nemůžu spát a bolesti jsou fakt hodně intenzivní - řekl mi, že je to ledvinová kolika, ale že to musím vydržet - že se nedá nic dělat ať hodně piju..... že to za pár dní přejde - což o to relativně přešlo už za dva dny, ale bylo to nesnesitelný... pak jsem se vrátila na rehabilitaci, kde jsem měla termín, kvůli té páteři, tam mi řekli, že nemají dobrý pocit z mojí rehabilitace a že jí odložíme, a jestli mě to bolí, že to mám taky vydržet ~7~ takže jsem tam šla zbytečně a další termín mi dali až za týden. No a když je to jakžtakž dobrý, tak mě včera začali bolet tak moc zuby, že jsem bolestí zvracela a úplně se mi motala hlava a zase nespala... šla jsem dneska na pohotovost, jestli by mi nemohli s tím zubem něco udělat, že jsem už strašně vyčerpaná... paní dr. se na mě podívala a řekla mi, že to musím vydržet, že mi přece nebude trhat zub a že je to škoda a že kdybych nebyla těhotná, tak mi dá antibiotika a je to, ale takhle , že se bojí .... tak tady teď sedím se zmrzlou tváří od ledu, bolí to furt jako prase a mě je fakt do breku z toho všeho vydržet.... jsem těhotná podruhé , moc jsme si miminko přáli, samozřejmě leccos se vydržet musí, ale je to fakt normální, že mám všechno vydržet ??? Zkouším to a fakt mi to nejde..... To opravdu těhotným není pomoci? ~7~~7~~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.