| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nečetla jsem celou diskuzi a zkušenosti různých uživatelek AD, ale bohužel u mě to tak bylo. Brala jsem kombinaci ráno Escitalopram Mylan a večer 2 později 4 a pak snad i více Amitriptylinu....začátky byly hrozné, první 3 týdny užívání jsem myslela, že se zblázním, že to nevydržím (stav mnohem horší než před užíváním), ale pořád jsem doufala, že pak příjde ten správný efekt....ano po 3-4 týdnech přišel, pomaličku jsem se začala cítit lépe, říkala jsem si že konečně po letech mi něco pomohlo, přestala jsem se trápit, užírat, nezvládat situace, když se něco stalo, přestala jsem se hroutit...ale postupně jsem to přestala být já, přestalo mi záležet na věcech, které dříve pro mě byli důležité (možná až moc důležité), začala jsem zapomínat, ztrácet věci, prostě už jsem nebyla takový puntíčkář, člověk, který potřebuje mít věci pod kontrolou, možná to na jednu stranu bylo dobře, ale na druhou stranu jsem se díky tomu dostala do hodně průšvihů, spousta věcí najednou šlo mimo mě, asi to i spoustě lidem ublížilo, rodině, že pro mě najednou už nebyli důležití.... místo nespavosti a užíráním se před usnutím přišly živé sny až jsem se někdy bála co mě zase v noci čeká, ztrácela jsem přehled o tom, co se skutečně stalo a co byl jen sen, přišla jsem si jak blázen...a také jsem přestala mít emoce, ano už jsem neměla tolik úzkosti, ale ani radosti, už jsem se na nic moc netěšila, už vše jen tak plynulo a plynulo. Bohužel můj psychiatr se mnou až moc nemluvil, kontroly u něj probíhali stylem, že se mnou prohodil sotva pár slov a dal mi další recept.
Asi po roce jsem se rozhodla sama, že léky vysadím a teda musím říct, že hlavně první týdny mi bylo neskutečně skvěle, najednou takové radosti....pak už to bohužel bylo zase těžší, ale léky už znova brát nechci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.