| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

:-) u nás jsem viděla na synovi velkou změnu změnou jeho jména...měnit jsme museli na matrice, bylo to vlastně jen pár písmen navíc. Mnozí si klepali na čelo, ale vím, proč jsme to dělali a jsem za to moc vděčná.


Včera po delší době mi přišlo do ruky jméno numeroložky, která je dost známá právě ohledně jmen...v časopise Záhady života jí nyní bylo věnováno pár stran...nevím, co je na tom pravdy, ale spolupracuje prý i s lékaři a výsledky má i co se zdraví týká.
Už před delší dobou napsala knihu - a v ní i sama tak nějak váhala, zda má vůbec člověk právo zasáhnout do svého osudu nebo osudu svých blízkých případnou změnou jména...nyní po letech už sama vidí, že ke změně stejně dospěje jen pár lidí...ostatní o tom možná mluví, ale nikdy se k tomu neodhodlají.
Navíc u někoho ta změna může mít velký smysl a dopad, u někoho ne...někdy je osud svým způsobem téměř nevyhnutelný (znám to v rodině). Ale podle mne těch úplně beznadějných případů naštěstí zas tak moc není :-).

Nemá asi moc cenu, aby člověk ten "vzorec osudu" počítal úplně sám...i když - spočítat stávající jméno lze podle knížky i doma a vyhodnotit...a jde se tak podívat, jestli by se změnou vůbec něčeho významného dosáhlo.
Pak bych se asi (já) obrátila na tu autorku s prosbou o pomoc.
Říkám asi - možná...nevím.
Já si nechala to jméno pro syna upravit jinde...ale bylo to právě podle vzorce téhle paní.

Nic neradím, to bych se neodvážila, a nepsala bych to, kdyby tu nepadla ta věta o vybraném jménu...pak mi to prostě nedalo.
Pamatuju se, jak jsi se, Vendy, bála, už když se malá narodila a co vše už jste spolu prožili.
Přeju vám vše dobré... nejlepší...ať je malá v pořádku co nejvíc to jde. ~s~
Ať jste spokojeni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.