| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vendy to co popisuješ,taky jsem si tím prošla, když malému byli tři a bylo čím dál víc vidět, že prostě vrstevníky nedožene. Řvala jsem, když jsme viděla stejně staré děti, jak se baví na pískovišti.Můj vydával jen skřeky a vztekal se že mu nikdo nerozumí.Na pokus o mazlení reagoval agresí,nesnesl abych mu dala pusu. Mazlil se jen tak,že si mi dal hlavu na břicho.Postupem času, jsem okolí přestala řešit.nebudu psát, že jsem se s tím co malému je smířila.Nesmířila, jen jsem se s tím naučila žít.Dělám maximum proto aby byl co nejvíc spokojený, možná se mi to i daří.Nekoukám do budoucna, poslední půlrok odmítám číst jakékoli info ohledně jeho nemocí, protože bych se akorát trápila.Prostě doufám, že se prognozy nenaplní , že se doktoři pletou,stejně jako se spletli u něj už víckrát.Proto ti to vlastně píšu.Naše prognoza z neura ve dvou letech byla ležák,těžká mentální retardace. Teď je mu sedm, ano fyzickej problém bohužel má vyžaduje péči nonstop. Ale co se týče mentální retardace - víceméně dostal se z toho,sice mluví blbě co se týče výslovnosti,ale smysluplně na úrovni vrstevníků.Nastupuje do normální školy ( sice dom.vyuka)a měl by to zvládnout.takže i prognozy se mohou hodně plést,zvlášť u malejch dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.