| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám takovou zvláštnost, že mi vůbec nejsou vidět spodní zuby a dolní ret mi překrývá i horní. Když se zasměju opravdu doširoka, tak je mi nahoře vidět jen cca třetina zubů a zbytek dáseň. Takže to vypadá, jak kdybych zuby neměla. A okolí na to reaguje hodně, plno klientů mi řekne, to jsem se lekl, že nemáte zuby. Takže já si toho, že někdo nemá přední zub všimnu a popravdě taky mě napadne, že s tím nic nedělá. Ale třeba ten člověk zrovna čeká na implantát a není to, že by to neřešil.

Na jaře se mi ulomil zub. Ještě než jsem zavřela pusu, zubař mi řekl, ať si nechám dát korunku, že jsem ještě mladá. Když jsem se ptala, jaká je jiná možnost než korunka, tak mi řekl, že vytrhnout. Prý bych se divila, jak velké procento mladých lidí se k tomu uchyluje, že nemají ani na tu základní nejobyčejnější, což bylo myslím 900 Kč. A to jsme se bavili o šestce, která není až tak vidět, ale prý takhle trhá i dvojky, trojky. Uff, to mi přišlo hrozný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.