| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, vim ze kazde telo je jine, ale verim, ze se to do jiste miry da i ovlivnit. U 3ditka jsem dosahla vahy 70kg , na vysku mam 158, prsa - 85 C - pred prvnim ditetem 45kg, 75 B. Shodila jsem pravidelnym behanim a cvicenim, posiluji parie jako prsa, boky bricho a mam nyni vahu 50kg a prsa 75A nekdy b Tak ze skoro zadny, ale je to sval a nemam je rozhodne nijak povisle. Neni to uplne co byvalo, ale jde to. To same bricho. Bala jsem se, ze zustane krabate, ale cvicim rok a pristi leto si klidne mohu obleci zase dvoudilne plavky.

Je hodne cviku na posilovani prsnich svalu, zkusila bych na tvem miste jeste cvicit a dobra podprsenka dela taky svoje.

Jinak moje mama ma vylozene kokrspaneli usi misto prsou. Nikdy nekojila, ale nesnasi podprsenky. Ja jsem kojila kazde ditko minimalne rok a mladsi i dele. I kdyz jsem lina cvicit prsa posiluju porad, dobre jim udela i pravidelna studena sprcha... .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.