| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blogy dotycneho pana jsem necetla. Podle toho, co zde je otisteno, by mne zajimalo, jestli jsou to vlastni nazory nebo jestli je ma podlozene nejakymi fakty.
Po dlouhych letech zivota v jedne skandinavske zemi muzu rict, ze se mi zda podstatne zajimavy nazor, ze zamestnanci BV jsou byvale zeny v domacnosti, pracujici na castecny uvazek a s nazorem, ze dite ma byt doma s matkou v domacnosti.
Vetsina zen, ktere byly v domacnosti s malymi detmi, je ve Skandinavii uz v duchodu.
Kdyz uz opomeneme, ze napr. Ve Svedsku zamestnanci podobnych instituci MUSI mit vysokou skolu Socialni. Kde je soucasti vzdelani jak psychologie, tak plno dalsich veci, ktere v otistenem textu pan R. uvadi jako priklad, ze to nechapou. Takze BV dle meho nazoru urcite tezko vysle nejakou tetku na kontrolu psychopatickych a jinych domacnosti. Pokud dostanou oznameni, ze dite v nejake rodine nejakym zpusobem strada, obvykle reaguji na oznameni skoly a jsou povinni kontrolovat. A to ne na jednu kontrolu, ale kontroluje ruznym zpusobem.
Samozrejme dochazi k chybam a ne vsechno funguje, jak by melo. Bat se jich nikdo nemusi a nijak zvlast prizpusobovat taky ne, protoze pokud je to mozne , dite zustava v rodinne prostredi tak dlouho, dokud to jde resit.
A co se tyce "jak to vidi Cech v.... dopln ruzne zeme - tak Cech v jinych zemich obvykle vidi veci po cesku a vyklada si to podle svych znalosti a zkusenosti. Hodne pristehovalcu - z jakekoli zeme - po par letech nadsenecho obdivu k nove zemi brani na zivot a na smrt to lepsi "svoje" a odsoudi, co se da.
Po dalsich par letech to opet prejde a po pochopeni jinych mravu a jineho kraje, kde ne vsecko je lepsi nebo horsi nez to "moje" vidi veci ponekd realisticteji.
Ani Norove, ani Svedove nebo Danove nesedi za smrkem a cekaji, komu by ukradli nejake dite, aby ho zachranili pred hrozbou vlastni vydesene nebo psychopaticke rodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.