| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem operaci skoro před sedmi lety v Gemini v Českých Budějovicích. Měla jsem astigmatiamus a 3,5dioptrie vlevo. Operace nebolela, jen nepříjemné koukání do světla. Dostala jsem na bolest prášek, celé oodpoledne mě slzely oči, měla jsem sluneční brýle. Jen to řezalo pod víčky, nic hrozného. Spala jsem v polosedě, abych si s tím něco neudělala. I přesto jsem viděla, že vidím dobře. Při čekání na manžela po operaci jsem chodila a četla SPZ na autech, byla jsem nadšená.
Druhý den jsem už večer vyrizovala nějaké emaily, další den v pohodě. Za týden jsem o operaci nevěděla. Nádhera vidět v noci na digitální hodiny, v létě na plovce pohoda, kdykoli sluneční brýle. Mám akorát trochu astigmatiamus v pravo, ale na to mě upozorňovali, nešlo to zkorigovat ani brýlemi. Nosila jsem je 20let. Pořád mám vše stejné, každý rok kontrola u své očařky. Znám další tři lidi, kterým jsem to vychvalila, šli do toho a vsichni nadšení.
V té době jsem měla skoro dvouleťáka a v pohodě. Manžel byl dva dny doma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.