| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi 37 let. Nechovají se sestřičky vždycky nejlépe. Hlavně v prváku jsme měly učitelku, ale od druháku už chodíme samy. Ty sestřičky nás nechtějí učit a možná se jim ani nedivím. Vlastně si uvědomuji, že by to musely brát jako součást pracovní náplně, protože zdravotnické školy chrlí nové a nové zdravotníky, kteří potřebují zaučit. A učit stále dokola nové lidi různých schopností asi také není nic moc. Rozmlouval mi to celkem bývalý partner – taťka dětí – a jeho rodina. Z mé strany nikdo. A právě změna celého životního stylu mě stále drží u studia. Jinak bych to asi vzdala. Ráno jsme vstávaly v prváku brzy na praxi – vlakem už ve 4.56 hod do Ústí nad Labem, v tomhle roce už chodíme v našem městě, protože bychom Ústí nedaly s dětmi při té fůře praxe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.