| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Od rána jsem v hrozném rozpoložení - šok, úzkost, obavy, slzy...můj život se obrací naruby. Mám 3 děti a dnes ráno jsem objevila // na testu.. Zcela nečekaně, neplánovaně.. Coitus interruptus nám fungoval 20 let... 3 děti plánované - dvě na 1.pokus, prostřední 14-měsíční snaha... Vůbec netuším co teď... Manžel má jasno - je to dar a tak s ním musíme naložit (věřící není), ačkoli jsme byli obdarováni, aniž bychom chtěli... Já mám v hlavě totální zmatek, podle toho asi i píšu... Už jsem byla nastavená na jiný program, spokojená, že mám 3 děti, jak jsem si vždycky přála, teď jsem se chtěla naplno věnovat jejich výchově + práci. Kapitola plození, rození, kojení a piplání definitivně uzavřena.. Jenže interrupci asi nedokážu zvládnout, obávám se, že mě psychicky "rozseká" víc než dnes to nečekané těhotenství.. Celý byt uzpůsoben pro 3 děti, dětský pokoj pro 3, vše prostě udělané trojmo (letos předělávané). Věci na mimino LETOS prodané, postýlka odjížděla před měsícem... Co mě ale nejvíc trápí je náš věk, bude mi 40!!! V tomto jsem měla vždycky jasno - porody do 35 a končím, jenže člověk míní a osud mění... Vlastně nevím, proč vám píšu, v tomto mi nikdo neporadí, ale jsem doma jen s nejmladším dítkem, od rána tu potají brečím a mám pocit, že se z té zprávy asi zblázním, potřebuju s někým komunikovat.. Zítra mě čeká dvanáctka v práci a já nejsem schopná vůbec fungovat, jsem úplně mimo. Pořád jsem věřila, že má to zpoždění MS všemožné jiné důvody, ale není tomu tak, jsem prostě ve 40 těhotná a už tu zas brečím. Když bude maturovat, bude mi pomalu 60!! Co když nebudu zdravá, co když umřu dřív, než ho dovedu k dospělosti? Babička už bude stará, aby se zvládla postarat, už teď jí hlídání zmáhá.. Člověk by takto možná neměl uvažovat, ale takto mi to dnes naskakuje v hlavě...A manžel je ještě o 9,5 starší... Je to už asi nezodpovědné mít teď dítě, ale dát ho pryč, když k nám prostě přišlo? Co já mám jen dělat.... ~:( Promiňte tuto moji změť zmatených myšlenek... ~n~~n~~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.