| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martheen,

víš, na tohle nejlíp funguje nesnažit se to zvládnout sama za každou cenu....můj muž byl na tom jako ty....první dítě šlo zcela mimo něj, vůbec netušil, o co jde...až jsme se dozvěděli o dvojčatech, o tom že mají možná transfúzní syndrom, že jediná naděje je v takovém případě jen ležet...přičichl, i když s hodně velkou dopomocí svých rodičů, k péči...po narození pak tak nějak s pomocí přicmrndával, ještě k porodu čtvrté jsem se skoro dopravovala sama a i tak....radši nevzpomínat...ale taky přišel na to, že mám své limity přes všechno chtění...naučil se fungovat jinak, začal tím, že nechodil domů v deset večer, ale v šest, i za cenu, že po uložení dětí zase ještě sedne k práci...totéž víkendy, už to nebyly celé dva pracovní dny, ale třeba jen jeden....dokázal zařídit, aby s námi v létě mohl být celý týden, i když do té doby tvrdil, že to nejde...

Takže žádné omlouvání, že on nemůže....může a musí....život to převrátí všem, ale moje zkušenost...většinou to přinese změny spíš k lepšímu, myslím v té organizaci času a tak....pomalu se vyvrbí, co je opravdu nezbytné, co se dá ošulit, bez čeho se pobejdete...i když teď to vypadá, že byste mohli hodně ztratit....

Ale fakt bych se nebránila tomu něco navíc po něm chtít...a ono se časem ukáže, co konkrétně to bude, aby to sedlo všem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.