| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fajn, asi jsem byla málo srozumitelná:
1) Jedou na tři dny jen ven, spaní "v přístřešku"
2) bude začátek května, ne červenec/srpen kdy bývají tábory a většinou jiné teploty
3) sama jsem skautem prošla a i později jsem jezdila pod širák, rezervní oblečení jsem si brávala
4) speciálně pro "jentak" - jo, vím, že to ponese, nejsem úplně natvrdlá ~;)
5) pokud se promočí, tak se bude asi sám chtít převlíct. Neznám nikoho, kdo zůstane v studeném květnovém ránu / večeru dobrovolně v mokrých hadrech. Takže mi požadavek na 1 dlouhé gatě příjde dost neuvěřitelný. Jako může si svlíct mokré a vlézt si do spacáku a čekat, jestli někdo rozdělá oheň a vysuší mu mokré věci. Ale aby nad tím nemávli rukou, jako na lednové výpravě, kde se mu rozjel zip na bundě a musel s tím vydržet několik hodin až do chaty, ačkoliv to šlo v pohodě spravit hned. Pak byl nemocný a měl ATB. Fakt bych nerada aby se to opakovalo ~d~

všem, kteří odpověděli konstruktivně, děkuji :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.