| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

proč?

díl jsem neviděla, třeba tam bylo něco fakt tak strašnýho, ale cožpak je opravdu potřeba každýho "rozvíjet" a KAM a JAK MOC rozvíjet?

Mě neruší, že někdo celej den sedí, pije kafe a luští křížovky, a stejný vzorec předá i svým dětem, co na tom? O co by bylo lepší, kdyby celej den třeba kutil něco na baráku nebo zahradě a buzeroval tím celou rodinu? Kulturní vyžití z toho by bylo stejný (možná ještě menší, protože křížovky aspoň trošku bystřej mozek), užitek z toho vcelku žádnej, akorát že by měli větší bydlení a možná o pár jablek nebo mrkví navíc z tý zahrady.

Kdo si kruci myslíme, že jsme, že bychom chtěli druhým lidem předepisovat, jak mají žít? A za tím účelem jim voyérsky slizce nakukujeme do soukromí? Já vím, že oni to soukromí hloupě prodali a televizní hyeny ho chtivě koupily, líto mně jich není, ale přijde mi nechutné na tu hru přistoupit a do té frašky se zapojit. Proto možná nemám úplně relevantní informace, protože jak tu říkala tuším Len, tak jsem to neviděla, protože se mi kroutí všechno v těle při pomyšlení, že bych se měla dívat na to, jak někdo odhaluje svoje střeva a ta střeva nejsou nic hezkého. (Podobně mi vadí třeba "Prostřeno", na to jsem se taky nikdy nevydržela koukat, protože taková přehlídka lidské malosti mi nedělá úplně dobře na žaludek.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.